Meie akadeemias pakutakse erinevaid püsimeigi koolitusi, alustades baaskoolitustest, lõptadest meistriklassidest, nii grupikoolidusest kui ka individuaalkoolitused:

Microblading

Microblading, mida nimetatakse ka 6D kulmudeks, Softap-tehnikaks või Jaapani meetodiks, on püsimeigi meetod, kus pigment viiakse naha pealmisse kihti (ülemine kiht dermis) millega luuakse soovitud täidlased kulmud

Microblading +shading

Lähtudes kogemustest, on väga palju kliente, kes algselt soovivad ainult Microbladingut, mis on väga loomulik, kuid hiljem soovivad veidi tugevamat effekti. 

Ombre manual

Ombre masterclass on hajutustehnika koolitus kus kasutame manuaalset meetodit (masin ei ole vajalik). Tehnika sobib klientidele, kes soovivad tugemavat effekti kulmudele, väljanägmiselt meenutab meigitud kulme.

Ombre machine

Ombre masterclass on hajutustehnika koolitus kus kasutame püsimeigimasinat. Tehnika sobib klientidele, kes soovivad tugemavat effekti kulmudele, väljanägmiselt meenutab meigitud kulme.

Ombre brows manual+machine

Ombre masterclass on hajutustehnika koolitus, kus õpime kasutama nii manuaalset, kui ka masintehnikas Ombre kulme. Tehnika sobib klientidele, kes soovivad tugemavat effekti kulmudele.

Tulevased koolitused

Vaata meie tulevaste koolituste infot.